piątek, 24 stycznia 2014

Tusze do rzęs ;)

Dziś o tuszach, które mam obecnie w posiadaniu :
  • Spectacular Me - Lovely
  • Super SHOCK MAX -  Avon
  • Volume Celebrities -  Eveline
  • Pump Up Booster -  Miss sporty


1. Spectacular Me - Lovely
Mascara pogrubiająco - wydłużająca z gumową szczoteczką. Poj. 8 ml, cena ok. 10zł.
Tusz niedrogi, całkiem dobrze się sprawuje (ale nie u każdego). W moim przypadku rzęsy są wydłużone, lecz niestety nie pogrubione - na czym najbardziej mi zależało. Podoba mi sie intensywność koloru oraz szczoteczka, która nie zostawia nadmiaru mascary na rzęsach. Mogę polecić osobom, które mają krótkie rzęsy. Czy kupię ponownie? Kiedyś pewnie tak. 

2. Super SHOCK MAX -  Avon
Mascara pogrubiająca. Podobno daje efekt  15x  grubszych rzęs. Skusiłam się na niego ze względu na grubą szczoteczkę. Cena promocyjna ok. 16zł, normalna cena to ok 30zł. Plusem tego tuszu jest ładne opakowanie i poj. 10ml na tym jak dla mnie się kończy. Nie pogrubia rzęs, tak jak obiecuje producent ( chyba, że nałożysz 15 warstw :P) kruszy się, rozmazuje, kolor nie jest intensywnie czarny. U mnie się nie sprawdził pod żadnym względem. Na pewno nie kupię go ponownie.

3.Volume Celebrities -  Eveline
Mascara pogrubiająco - wydłużająca. Poj. 7ml Cena ok 20zł. Ten tusz również kupiłam ze względu na funkcję i szczoteczkę. Może i wielkiego szału nie robi, ale w moim przypadku się sprawdził. Wydłużył rzęsy oraz pogrubił, nie skleja ich a wręcz przeciwnie - ładnie je rozdziela. Szczoteczka bardzo fajna, nie kruszy się i ma piękną głęboką czerń. Pomalowane rzęsy nie wymagały poprawek ( co dla mnie jest mega plusem). Cena nie jest wysoka, opakowanie ładne. Tusz polecam jak najbardziej! Czy kupię ponownie - TAK!

4. Pump Up Booster -  Miss sporty
Tusz pogrubiający. Poj. 12ml , cena 14 - 16 zł. Na chwilę obecną jest to mój ulubieniec. Szczoteczka - świetna. Pogrubia, wydłuża, podkręca. Ma przepiękną mocną czerń. Nie sypie się i jest łatwy w demakijażu. Cena można powiedzieć na każdą kieszeń, tym bardziej że nie kupuje się tuszu codziennie ;). Polecam go i na pewno zakupię go ponownie.
 

 A tu powyżej efekt ;)
  
Na dziś tyle o tuszach. 
pozdrawiam.


czwartek, 23 stycznia 2014

Opinia o płynie micelarnym firmy URODA

Płyn micelarny firmy "Uroda"

Opis produktu:

Uroda Melisa płyn micelarny 200 ml - cera delikatna, płyn ma lekką konsystencję, pozostawia skórę oczyszczoną, zdrową i zadbaną.
Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne:
Wyciąg z melisy regeneruje, łagodzi, uspokaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze. Chroni ją przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych.

Wyciąg z zielonej herbaty spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Działa przeciwutleniająco, łagodząco, tonizująco. Chroni przed wolnymi rodnikami.

Prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt.

 Moje wrażenia :

Powyżej przedstawiłam Wam opis produktu od producenta, pora na parę słów ode mnie. Pierwszy raz styczność z nim miałam około 4 miesięcy temu, znalazłam go na półce w markecie a uwagę moją zwróciła przede wszystkim cena - 6,80. Pierwsza myśl była prosta - za taką cenę rewelacji nie będzie, ale kupiłam :P
Jednak jakość lekko mnie zdziwiła, czytałam opinie innych dziewczyn, że piecze po nim i podrażnia skórę. Po zastosowaniu jednak nic mnie nie piekło a wręcz przeciwnie! Dobrze oczyścił skórę, nie podrażnił oczu ( a oczy mam mega wrażliwe), odświeżył też :)
Ma przyjemny zapach, łatwo się go aplikuje na wacik (nie leje się jak z kranu).
Mogę spokojnie stwierdzić, że produkt wart jest uwagi nie tylko ze względu na cenę, ale także ze względu na jakość! Zużyłam już 3 opakowania i wiem, że zużyję kolejne:)


To tyle na temat tego produktu,
pozdrawiam.