Płyn micelarny firmy "Uroda"
Opis produktu:
Uroda Melisa płyn micelarny 200 ml - cera delikatna, płyn ma lekką konsystencję, pozostawia skórę oczyszczoną, zdrową i zadbaną.
Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne:
Wyciąg z melisy regeneruje, łagodzi, uspokaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze. Chroni ją przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych.
Wyciąg z zielonej herbaty spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Działa przeciwutleniająco, łagodząco, tonizująco. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt.
Wyciąg z melisy regeneruje, łagodzi, uspokaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze. Chroni ją przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych.
Wyciąg z zielonej herbaty spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Działa przeciwutleniająco, łagodząco, tonizująco. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt.
Moje wrażenia :
Powyżej przedstawiłam Wam opis produktu od producenta, pora na parę słów ode mnie. Pierwszy raz styczność z nim miałam około 4 miesięcy temu, znalazłam go na półce w markecie a uwagę moją zwróciła przede wszystkim cena - 6,80. Pierwsza myśl była prosta - za taką cenę rewelacji nie będzie, ale kupiłam :P
Jednak jakość lekko mnie zdziwiła, czytałam opinie innych dziewczyn, że piecze po nim i podrażnia skórę. Po zastosowaniu jednak nic mnie nie piekło a wręcz przeciwnie! Dobrze oczyścił skórę, nie podrażnił oczu ( a oczy mam mega wrażliwe), odświeżył też :)
Ma przyjemny zapach, łatwo się go aplikuje na wacik (nie leje się jak z kranu).
Mogę spokojnie stwierdzić, że produkt wart jest uwagi nie tylko ze względu na cenę, ale także ze względu na jakość! Zużyłam już 3 opakowania i wiem, że zużyję kolejne:)
To tyle na temat tego produktu,
pozdrawiam.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz